Co jsme zač

Náš "tým"

  • Jana Rodová

  • autorka všech výrobků
  • Lukáš Rod

  • webmaster, fotograf
2016

Předělali jsme kompletně naši nabídku a obnovujeme staré fotografie a přidáváme spoustu nových, jak na fler, tak v galerii na webu. Věnujeme se již výhradně fleru, postupně rušíme obchůdek JRvánoce a nahrazujeme ho novým, svěžím a univerzálním JR svátky.

2014

Na konci roku 2013 novou technikou pokračujeme v přefocování našich výrobků a úpravách jejich popisů, v tom pokračujeme i na začátku roku 2014, kdy se okem nového objektivu podíváme i na kočky z obchůdku JRpatchwork. Orientace v obchodních podmínkách pro web a pro Fler jepoměrně složitá, navíc vstupuje v platnost nový Občanský zákoník, my tedy 1. ledna vydáváme sjednocené, jednoduché a uplně nové obchodní podmínky pro všechny prodejní kanály. Pokračujeme v přefocování výrobků, do obchůdku JRpatchwork přibyde i několik nových výrobků.. A koncem dubna 2014 začíná "tvůrčí přestávka" zejména kvůli nedostatku času. JRpatchwork se vrací na internet o letních prázdninách, získávám větší zakázku na psí komplet. Po měsíci je zakázka hotova a my deku fotíme, zkoušíme nový styl produktových fotografií, tzv. levitující výrobky, z fotek jsem nadšená. 10. srpna 2014, přesně po roce, oficiálně mažeme stránku JRpatchwork na sociální síti Google+ a věnujeme se už výhradně pouze Facebooku. Upravujeme webové stránky, zlidšťujeme obchodní podmínky a tvrdě dřeme na přípravě vánoční nabídky, slevových akcí a výprodejích.
A to je zatím celý příběh :) Ale chystáme spoustu novinek, takže zůstaňte s námi!

2013

Doba se ale mění a ke konci února 2013 jsme se rozhodli pro změnu ještě razantnější a přepracovali jsme od kořenů celé stránky, design, loga, barvy a přizpůsobili se trendům dnešní doby.
Postupně se rozšiřuje naše nabídka výrobků na prodej a jeden internetový obchůdek už nestačí. Na začátku května tak pro výrobky zaměřené na vaše zvířecí miláčky zakládáme náš druhý obchůdek - JRpatchwork2. O letních prázdninách spatřuje světlo světa i náš třetí obchůdek JRvánoce, má jednoduchý cíl - zjednodušit vám, zákazníkům, vyhledávání a orientaci v naší vánoční nabídce a zároveň vám poskytnout exkluzivní akce pouze na vánoční produkty.
Letní atmosféra je v plném proudu a my si uvědomujeme, že staré fotky u našich výrobků nejsou nikterak skvělé, postupně tedy začínáme celou nabídku přefocovat - začínáme obchůdkem JRpatchwork2 a pokračujeme i v obchůdku JRpatchwork, věnujeme se i úpravám a sjednocování stylu popisů produktů. 6. srpna 2013 utlumujeme naše aktivity na síti Google+, postrádáme zde smysl našich aktivit a začínáme se orientovat spíše na Facebook. Pomalu ale jistě se blíží Vánoce a na podzim začínáme publikovat naši vánoční nabídku, opět s inovovanými fotografiemi našich výrobků.

2010-2012

JRpatchwork vznikl v červenci 2010, chvíli poté jsme založili i internetový obchůdek na Fler.cz. O letních prázdninách téhož roku zároveň byly spuštěny naše první webové stránky. Blíže k vám jsme se dostali prostřednictvím facebookové stránky na přelomu dubna a května 2011 a o sedm měsíců později jsme se stali součástí Google+ a rozšířili tak svou působnost na poli sociálních sítí.
Průběžně jsme upravovali webové stránky tak, aby byly jednoduché, přehledné, nápadité a pro vás zajímavé. Z toho důvodu v létě roku 2011 vzešel nápad na úplně nové stránky s vylepšenou galerií a novým designem, spuštěny byly v červenci 2012. Nová loga, profilové fotografie ad. jsme s Google+, Facebookem a Fler sjednotili ke konci srpna.